„Z nami zaplanuj swoją przyszłość…“
STRONA GŁÓWNA SZKOŁA KALENDARZ IMPREZ WYDARZENIA GALERIA ZDJĘĆ
Najlepsi z najlepszych Samorząd Uczniowski UCZEŃ Bezpieczny internet Plan lekcji Z kim współpracujemy? Projekty klas drugich W SZKOLE Pedagog / Psycholog Pogaduchy z gimpla Egzamin gimnazjalny Doradca zawodowy Pielęgniarka Zajęcia dodatkowe Projekty Nasze sukcesy Sport w szkole Rekrutacja 2017/2018 Filmoteka Archiwum Świetlica / Biblioteka eTwinning Konsultacje/wywiadówki RODZIC Pedagogizacja Wychowawcy klas Rada Rodziców Kalendarz 2017/2018 NAUCZYCIEL MEN CKE OKE Jaworzno Awans zawodowy
SZKOŁA - lekcje

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.45 - 12.30

6. 12.45 - 13.30

7. 13.40 - 14.25

8. 14.30 - 15.15

SZKOŁA-KONTAKT

gimnazjum@pszow.pl

Tel 32 455 78 22

Wymiana pol-niem 2014
Zajęcia unijne Bajki Obywatelskie STATYSTYKI Licznik odwiedzin TELEFONY ALARMOWE

999 - Pogotowie ratunkowe

998 - Straż pożarna

997 - Policja

112 - Ogólnoeuropejski telefon alarmowy


więcej >>>

NASZA
FILMOTEKA
Podręczniki 2017/2018 Nasze sukcesy … przedmiotowe 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2014/2015 2013/2014

3 listopada 2015 r.


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „Olimpus”


Laureaci:

Anna Nowak 1b, Szymon Cygan 1b, Kamila Basista 1b, Julia Zdyb 1a,

Wojciech Szmelich 2b, Marcin Łukasik 3d


Anna Nowak ma 1 miejsce i maksymalną liczbę punktów. Otrzyma dyplom grawerowany i nagrodę książkową


2015/2016

W tabelach poniżej prezentujemy naszych finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych.

Imię, nazwisko
Rok szkolny
Przedmiot
Opiekun
Marcin Łukasik
2015/2016
matematyka
M. Urbasik
Łukasz Jureczko
2011/2012
geografia
D. Kubek
Szymon Lach
2011/2012
biologia
K. Glenc
Szymon Lach
2010/2011
geografia
D. Kubek
Jakub Święcicki
2010/2011
historia
K. Popardowska
Jarosław Wcisło
2010/2011
J. polski
A. Łoboziak
Damian Krzykała
2010/2011
geografia
D. Kubek
Karolina Szymiczek
2010/2011
geografia
D. Kubek
Anna Chadryś
2007/2008
biologia
K. Glenc
Krzysztof Jendrysik
2007/2008
historia
K. Popardowska
Ewa Tatarczyk
2007/2008
historia
K. Popardowska
Aurelia Kozub
2007/2008
geografia
D. Kubek
Aleksandra Gomułka
2006/2007
geografia
D. Kubek
Aleksandra Gomułka
2005/2006
historia
K. Popardowska
Julia Janiszewska
2004/2005
matematyka
M. Konieczna
Finaliści konkursów przedmiotowych Laureaci konkursów przedmiotowych
Imię, nazwisko
Rok szkolny
Przedmiot
Opiekun
Martyna Piech
2013/2014
historia
K. Popardowska
Łukasz Jureczko
2011/2012
geografia
D. Kubek
Szymon Lach
2011/2012
biologia
K. Glenc
Szymon Lach
2010/2011
geografia
D. Kubek
Jakub Święcicki
2010/2011
historia
K. Popardowska
Jarosław Wcisło
2010/2011
J. polski
A. Łoboziak
Damian Krzykała
2010/2011
geografia
D. Kubek
Karolina Szymiczek
2010/2011
geografia
D. Kubek
Anna Chadryś
2007/2008
biologia
K. Glenc
Krzysztof Jendrysik
2007/2008
historia
K. Popardowska
Ewa Tatarczyk
2007/2008
historia
K. Popardowska
Aurelia Kozub
2007/2008
geografia
D. Kubek
Aleksandra Gomułka
2006/2007
geografia
D. Kubek
Aleksandra Gomułka
2005/2006
historia
K. Popardowska
Julia Janiszewska
2004/2005
matematyka
M. Konieczna
Projekt i wykonanie:
mgr Zbigniew Sławacki
Copyright © 2012