„Z nami zaplanuj swoją przyszłość…“
STRONA GŁÓWNA SZKOŁA KALENDARZ IMPREZ WYDARZENIA GALERIA ZDJĘĆ
Najlepsi z najlepszych Samorząd Uczniowski UCZEŃ Bezpieczny internet Plan lekcji Z kim współpracujemy? Projekty klas drugich W SZKOLE Pedagog / Psycholog Pogaduchy z gimpla Egzamin gimnazjalny Doradca zawodowy Pielęgniarka Zajęcia dodatkowe Projekty Nasze sukcesy Sport w szkole Rekrutacja 2016/2017 Filmoteka Archiwum Świetlica / Biblioteka eTwinning Podręczniki 2016/2017 Konsultacje/wywiadówki RODZIC Pedagogizacja Wychowawcy klas Rada Rodziców Kalendarz 2016/2017 NAUCZYCIEL MEN CKE OKE Jaworzno Awans zawodowy
SZKOŁA - lekcje

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.45 - 12.30

6. 12.45 - 13.30

7. 13.40 - 14.25

8. 14.30 - 15.15

SZKOŁA-KONTAKT

gimnazjum@pszow.pl

Tel 32 455 78 22

Wymiana pol-niem
Zajęcia unijne Bajki Obywatelskie STATYSTYKI Licznik odwiedzin TELEFONY ALARMOWE

999 - Pogotowie ratunkowe

998 - Straż pożarna

997 - Policja

112 - Ogólnoeuropejski telefon alarmowy


więcej >>>

NASZA
FILMOTEKA
Projekt unijny - „Kuźnia Umysłu“

Projekt ruszył w połowie lutego 2014r.

W ramach projektu odbywają się wyjazdy m.in. do kina, teatru, na basen i wycieczki.



Warsztaty matematyczne dla uczniów zdolnych grupa nr 1 – p. M Rozkosz

Warsztaty matematyczne dla uczniów zdolnych grupa nr 2 – p. M. Rozkosz

Warsztaty matematyczne dla uczniów słabych – p. M. Rozkosz


Warsztaty z biologii dla uczniów słabych – p. M. Biczysko

Warsztaty z biologii dla uczniów zdolnych – p. K. Glenc


Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów zdolnych grupa nr 1 – p. D. Szawerna

Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów zdolnych grupa nr 2 – p. R. Pawłowski

Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów zdolnych grupa nr 3 – p. D. Szawerna

Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów słabych grupa nr 4 – p. D. Szawerna

Warsztaty z języka angielskiego dla uczniów słabych grupa nr 5 – p. R. Pawłowski


Warsztaty teatralno – filmowe grupa nr 1 – p. H. Krzykała

Warsztaty teatralno – filmowe grupa nr 2 – p. R. Pawłowski


Warsztaty muzyczne – p. E. Banaś

Warsztaty wokalne – p. E. Banaś


Warsztaty logopedyczne – p. M. Brzonkalik – Skowornek


Warsztaty gimnastyki korekcyjnej – p. U. Lyko


Warsztaty sportowe grupa nr 1 – p. U. Lyko

Warsztaty sportowe grupa nr 2 – p. K. Malisz

Warsztaty sportowe grupa nr 3 – p. Z. Sławacki

Warsztaty sportowe grupa nr 4 – p. J. Kluczyński


Warsztaty aktywizujące grupa nr 1 – p. Brzezinka

Warsztaty aktywizujące grupa nr 2 – p. Brzezinka


Warsztaty stacjonarne z doradztwa zawodowego – p. E. Kolorz


Warsztaty metodą Dramy – przeciw wykluczeniu – p. M. Drzazga, p. M. Wicher

ZAJĘCIA ODBYWAJĄCE SIĘ W NASZEJ PLACÓWCE

W RAMACH PROJEKTU


„KUŹNIA UMYSŁU I CIAŁA – DODATKOWE ZAJĘCIA

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

I GIMNAZJUM W PSZOWIE”

Projekt i wykonanie:
mgr Zbigniew Sławacki
Copyright © 2012